21.07.2017

Още

Безапелационен Атлетико мина и през Ростов

Отборът на Атлетико Мадрид победи Ростов с 2:1 с четвъртия си успех в група D на Шампионската лига и вече гледа спокойно към осминафиналите на турнира. Атлетико е начело във временното класиране с пълен актив от 12 точки, следван от Байерн, който е с 9 точки. Победният гол бе дело на Антоан Гризман чак в до...

Атлетико надви Ростов в края и е на 1/8-финал (ВИДЕО)

Антоан Гризман герой за „дюшекчиите” за успеха им с 2:1

Жребият в ШЛ определи: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид и Монако - Ювентус

Реал Мадрид се изправя срещу Атлетико Мадрид, а Монако срещу Ювентус. Първите мачове от полуфиналите ще се изиграят на 2 и 3 май, реваншите са седмица по-късно. Финалът в турнира ще се състои на 3 юни в Кардиф.

"Реал" /Мадрид/ - "Атлетико" /Мадрид/ и "Монако" - "Ювентус" са полуфиналните двойки в Шампионската лига

Жребий за полуфиналите в Шампионската лига по футбол: "Реал" (Мадрид) - "Атлетико" (Мадрид) "Монако" (Франция) - "Ювентус" (Италия) Първите мачове ще се играят на 2-3 май, а реваншите на 9-10 май. Финалната среща е на 3 юни в Кардиф, а победителят от мача "Ювентус" - "Монако" е символичен домакин.

Атлетико Мадрид ще съди Реал Мадрид?

Атлетико Мадрид най-вероятно ще се обърне към ФИФА, след като Реал Мадрид нарушава едно от правилата на световната централа, съобщава AS. Градските съперници ...

Жребият в ШЛ: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид и Монако - Ювентус

Атлетико Мадрид победи с минималното 1:0 Лестър

Атлетико Мадрид победи с минималното 1:0 Лестър в първи мач от 1/4 финалите на Шампионска лига. "Дюшекчиите" изпуснаха шанса да си осигурят комфортен аванс преди реванша след 6 дни на "Кинг Пауър Стейдиъм", предаде Sporta.bg. Мадридчани вкараха в 28-ата минута на мача. Антоан Гризман закова топката за 1:0 от дузпа. До края на мача домакините създадоха общо 14 положения и имаха 4 точни удара. Лестър пък не успя да прати топката нито веднъж в очертанията на вратата. Дузпата пък бе доста спорна, но пък бе отсъдена.